• بیکن گوشت

  بیکن گوشت دو بسته

 • گوجه فرنگی

  پوره گوجه فرنگی ۱ پیمانه

 • پنیر موتزارلا رنده شده ۱۰۰ گرم

 • سس بشامل

  سس بشامل ۱ پیمانه

 • فلفل دلمه‌ای قرمز

  فلفل دلمه‌ای قرمز ۲ عدد

 • ۴۰۰ گرم کلم بروکلی خرد شده

طرز تهیه لازانیا:
لازانیا پیش پخت زر ماکارون یکی از خوشمزه ترین و لذیذترین محصولات، از خانواده بزرگ پاستا می باشد. لازانیا نوعی پاستای ورقه ای است.
کمتر کسی پیدا می شود که اسم لازانیا را نشنیده باشد و یا طعم آن را دوست نداشته باشد. لازانیا را معمولا به صورت ورقه ای درست می کنند و بین آن گوشت، مرغ و یا سبزیجات می گذارند ولی امروز زر ماکارون طرز تهیه یک لازانیای متفاوت به صورت رول شده را به شما آموزش می دهد.
یکی از دغدغه ها جهت درست کردن لازانیا جوشاندن آن است به همین خاطر زر ماکارون برای راحت تر کردن این فرآیند لازانیا پیش پخت را تولید کرده است. برای استفاده از این نوع لازانیا کافی است قبل از استفاده به مدت 2 الی 3 دقیقه ورقه های لازانیا را در آب معمولی قرار دهید.
طرز تهیه سس بشامل:
تهیه این سس خوشمزه بسیار ساده است. ابتدا کره را داخل ظرفی ریخته و اجازه دهید تا آب شود. حالا آرد را داخل کره ریخته و تفت دهید تا خامی آرد گرفته شود. حواستان باشد که آرد نیازی به سرخ کردن ندارد کافی است کمی بر روی حرارت باشد.
سپس شیر را آرام آرم به آرد اضافه کرده و هم برنید تا مخلوط گلوله گلوله نشود. حالا ادویه را اضافه کنید و همچنان مخلوط را هم بزنید تا به غلظت سس برسد. در آخر پس ازخاموش کردن زیر سس در صورت تمایل، خامه را به آن اضافه کنید.سس بشامل آماده است.
طرز تهیه لازانیا بیکن رول:
لازانیا پیش پخت زرماکارون را طبق دستور روی بسته بندی آماده کنید. حال یک بسته از بیکن را خرد کنید و به همراه پوره گوجه فرنگی درون تابه ای ریخته و روی حرارت ملایم تفت دهید تا زمانی که آب آن گرفته شده و غلیظ شود.
پس از آماده شدن بیکن و پوره گوجه فرنگی، روی هر یک از ورقه های لازانیا یک قاشق از مخلوط بیکن را بریزید و بعد روی آن پنیر موتزارلا و یک قاشق سس بشامل بریزید و در نهایت روی آن پنیر پارمسان ریخته و آن را رول کنید.
رول های لازانیا را درظرف مناسب بچینید و برای تزئین روی آن بیکن، فلفل دلمه ای خلالی شده و کلم بروکلی بگذارید.
فر را از 15 دقیقه قبل روی حرارت 180 درجه سانتی گراد قرارد دهید. سپس ظرف را به مدت 30 دقیقه در طبقه وسط فر بگذارید تا لازانیا کامل بپزد. پس از 30 دقیقه لازانیا آماده سرو کردن است. نوش جان