درباره ما

گروه صنعتی و پژوهشی زر با اعتقاد به توان سرزمین خود و به پشتوانه 30 سال سابقه موفق و موثر حضور بنیانگذارش در عرصه‏های تولیدی و صنعتی، زیرساخت خود را در سال 1372 با تأسیس واحد تولیدی آرد فراهم نمود و با راه‏اندازی آن در سال 1377 محکم و استوار کار خود را در صنعت غذا آغاز کرد. در سال1380 هم برای اولین بار در ایران خطوط تولید آرد سِمولینا را راه‏اندازی نمود.در عین حال همزمان با توسعه کارخانه آرد، واحد تولیدی انواع پاستا خود را در سال 1384 راه‏اندازی نمود و توانست با تولید محصولاتی با کیفیت، سهم موثری را در بازارهای داخلی کسب کند. ادامه مطلب...

آخرین اخبار
۱۳۹۴/۲/۲۳ | گروه بندی :
در مراسم بزرگداشت روز معلم و تجلیل از اساتید برتر دانشگاه های علمی کاربردی استان البرز و همچنین تجلیل از پژوهشگران برتر، دکتر رضا افشین پژوه مدیر تحقیق و توسعه گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر به عنوان پژوهشگر برتر سال و استاد نمونه دانشگاه های جامع علمی و کاربردی استان البرز انتخاب شد.
۱۳۹۴/۲/۲۳ | گروه بندی :
هیأت تجاری آلمانی که به منظور آشنایی با واحدهای صنعتی استان و سرمایه گذاری مشترک در بخش صنعت غذا راهی استان البرز شده است، از گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر بازدید به عمل آورد.
۱۳۹۴/۲/۱۹ | گروه بندی :
دانشجویان و اساتید گروه های مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد صفادشت، از گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر بازدید به عمل آوردند.
۱۳۹۴/۲/۱۴ | گروه بندی :
به دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت، تدوین برنامه راهبردی صنعت غذای کشور در دستور کار قرارگرفت. در راستای این اقدام، از مرتضی سلطانی رئیس هیأت مدیره گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر به عنوان یکی از خبرگان صنعت جهت حضور در این اتاق فکر دعوت بعمل آمد.
۱۳۹۴/۲/۱۴ | گروه بندی :
پس از یک دهه حضور مقتدرانه برند زرماکارون در بازار افغانستان، سان ماکارون، برند مکمل این بازار شد.
۱۳۹۴/۲/۱۲ | گروه بندی :
جمعی از اعضای خانواده بزرگ گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر همزمان با روزجهانی زمین پاک، در ارتفاعات باغستان کرج حضور پیدا کرده و اقدام به پاکسازی محیط این جاذبه طبیعی کردند.
۱۳۹۴/۲/۷ | گروه بندی :
در همایش تجلیل از کارگران نمونه شهرستان ساوجبلاغ، ده نفر از کارگران گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر به عنوان کارگر نمونه معرفی شدند.
۱۳۹۴/۲/۷ | گروه بندی :
ماکارونی با آرد سویای زرماکارون، در همایش ملی ایمنی و سلامت، ششمین نشان سیب سلامت را به مجموعه افتخارات گروه صنعتی و پژوهشی زر افزود.
  گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر استخدام می‌کند
روش پخت لازانیای پیش پخت
آشیانه ای
سمولینا
تماس با ما
پیام کوتاه
نسخه فلش وب‌سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به زر ماکارون می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!