امروز پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵
درباره ما

گروه صنعتی و پژوهشی زر با اعتقاد به توان سرزمین خود و به پشتوانه 30 سال سابقه موفق و موثر حضور بنیانگذارش در عرصه‏ های تولیدی و صنعتی، زیرساخت خود را در سال 1372 با تأسیس واحد تولیدی آرد فراهم نمود و با راه‏ اندازی آن در سال 1377 محکم و استوار کار خود را در صنعت غذا آغاز کرد. در سال 1380 هم برای اولین بار در ایران خطوط تولید آرد سِمولینا را راه‏ اندازی نمود. در عین حال همزمان با توسعه کارخانه آرد، واحد تولیدی انواع پاستا خود را در سال 1384 راه‏ اندازی نمود و توانست با تولید محصولاتی با کیفیت، سهم موثری را در بازارهای داخلی کسب کند. ادامه مطلب...

آخرین اخبار
۱۳۹۵/۹/۱۷ | گروه بندی :
رئیس هیات مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر در جشن سپاس از دست اندرکاران پروژه های گروه خطاب به خانواده بزرگ زر گفت: عزیزانم ما و شما در سخت ترین شرایط اقتصاد مقاومتی و در شرایط تحریم چنین پروژه عظیمی را خلق کردیم و این تلاش ارزش مضاعف دارد و شاهکاری خلق شده است که به زودی ارزش آن در داخل و خارج سازمان درک خواهد شد.
۱۳۹۵/۸/۲۷ | گروه بندی :
جناب اقای مرتضی سلطانی، رییس هیئت مدیره گروه صنعتی پژوهشی زر در حضور رییس جمهور سخنرانی کرد.
۱۳۹۵/۸/۱۹ | گروه بندی :
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران با استناد به مجوز معاون اجرایی رئیس جمهور اعلام کرد: طی بررسی های کارشناسی دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، از این پس گندم دوروم مورد نیاز جهت مصارف کارخانجات ماکارونی، از طریق انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران تقسیم می گردد.
۱۳۹۵/۸/۱۲ | گروه بندی :
رئیس هیأت مدیره تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران از موفقیت این صنعت برای حضور در بازارهای بین المللی خبر داد.
۱۳۹۵/۳/۱۸ | گروه بندی :
مرتضی سلطانی، تنها دارنده مدال افتخار کشور، با رأی قاطع اعضاء، به عنوان رئیس هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران انتخاب شد.
۱۳۹۵/۳/۴ | گروه بندی :
در هفتمین جشنواره ملی بهره‌وری، جایزه ملی تجربیات موفق برای تجربه مدیریت ابعاد کارتن و سلفون به شرکت صنعتی زرماکارون اهدا شد.
۱۳۹۵/۳/۳ | گروه بندی :
در کنفرانس بین المللی «پارادایم های نوین مدیریت هوشمندی تجاری و سازمانی» تندیس هوش تجاری BI به شرکت صنعتی زرماکارون اعطا شد.
۱۳۹۵/۲/۴ | گروه بندی :
رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای ایران در بازدید از کارخانجات گروه زر ضمن جهادی خواندن فعالیتهای این گروه در حوزۀ صنعت گفت: این پالایشگاه و ظرفیت‌های بالقوه آن برگردن جامعه علمی کشور دین نهاده است و باید در مقابل فعالیت‌های فنی و صنعتی قابل توجهی که در این مجموعه صورت می گیرد حمایت‌های لازم ازطرف جامعه علمی اتفاق بیافتد. در این محفل مشترک صنعت و دانشگاه، که در حضور اساتید انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و مدیران گروه صنعتی و پژوهشی زر انجام شد، دکتر هدایت حسینی ضمن تأکید بر پیشرفت قابل توجه فعالیت‌های هلدینگ زر گفت: آنچه امروز در گروه زر شاهد هستیم حاصل تیم مدیریتی توانمند و جدی است که توانسته است با مدیریتی خلاق و نوآورانه پیشرفتی غیرقابل تصور را برای مجموعه رقم زند.
نظرسنجي
نظر شما در مورد ماکارونی با آرد سمولینا چیست؟


رای  نتایج
ارتباط صنعت و دانشگاه
  گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر استخدام می‌کند
روش پخت لازانیای پیش پخت
آشیانه ای
سمولینا
تماس با ما
پیام کوتاه
نسخه فلش وب‌سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به زر ماکارون می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!