زرماکارون برند محبوب مردمی سال ۱۴۰۰ شد

زرماکارون برند محبوب مردمی سال ۱۴۰۰ شد

به گزارش خبرگزاری دنیای اقتصاد، هشتمین دوره نظرسنجی سالانه «برند محبوب مصرف کنندگان» در ۱۰۰ گروه کالا و خدمات با حضور بیش از ۱۵۰۰  برند ایرانی از تاریخ ۱۵ اردیبهشت لغایت ۱۵ تیر سال جاری در بستر شبکه اجتماعی برگزار شد و با توجه به رای گیری آنلاین و براساس آرای عمومی، «زرماکارون» به‌عنوان برند محبوب ایرانی در گروه ماکارونی و پاستا انتخاب شد.

مشتری‌ مداری استراتژی اصلی زر ماکارون

رشد هر کسب وکاری منوط به کسب سود و درآمد است و مهم ترین عنصر برای موفقیت در دستیابی به این هدف، مشتری و رضایت مخاطب کسب وکار است. استراتژی اصلی زر ماکارون نیز از بدو تاسیس تاکنون بر این پایه استوار بوده است. احترام به خواست مصرف کننده یکی از مهم‌ ترین بحش‌هایی است که در مقوله مشتری مداری موردتوجه قرار میگیرد و این بنگاه اقتصادی پایبندی به این ارزش را که نتیجه آن رضایت مشتریان است بهعنوان برگ برنده در بازار کسب وکار انتخاب کرده است

کیفیت عالی و قیمت مناسب با سفره مصرف‌کنندگان

امروزه زر ماکارون یک ارزش ویژه نزد مشتریان خود به دست آورده است. این ارزش ویژه برند زرماکارون ریشه در دو عامل مهم و اصلی دارد؛ اول اینکه سطح تجربه ای که یک مصرف کننده از زرماکارون دارد، چگونه است و دوم اینکه تصویر ذهنی مصرف کنندگان از برند زر ماکارون چیست، پاسخ هر دو سوال را می توان در انتخاب زر ماکارون به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان جستجو کرد. اصولا مصرف کنندگان تمایل دارند کالاهایی را مصرف کنند که با تصویر ذهنی آن ها مشابه باشد و برای قضاوت درباره کیفیت محصول از دو منبع درونی نظیر ویژگی های منحصر به فرد محصول و بیرونی، نظیر قیمت و کیفیت و تصویر ذهنی از برند استفاده می کنند. در این رابطه نیز زر ماکارون عملکرد بسیار خوبی از خود برجای گذاشته است.

رویکرد صادراتی زر ماکارون

امروز شرکت زر ماکارون بزرگ ترین صادرکننده انواع ماکارونی است.  این شرکت در سکوی نخست صنعت ماکارونی قرار داشته و توانسته با ایجاد فضای رقابتی در صنعت ماکارونی، نقش مهمی را در ارتقای کیفیت تولیدات داخلی به عهده بگیرد، مجموعه زر ماکارون توانسته به قطب صادرات ماکارونی در کشور تبدیل شود. در این راستا هم اکنون محصوالت زرماکارون قادر است هم تراز با برندهای معتبر جهان در رقابت باشد، که این موضوع از اهمیت بهسزایی برخوردار است. در این رابطه تطبیق محصول با نیازها و خواسته های مشتریان در بازار هدف، اساسا یکی از عوامل موفقیت زر ماکارون در حوزه صادرات محسوب می شود. این شرکت با توجه به مسائلی نظیر بسته بندی، تامین استانداردهای کیفیت و طراحی محصول توانسته عملکرد مطلوبی را در زمینه صادرات به ثبت برساند. قیمت گذاری رقابتی، مزیت رقابتی صادراتی زر ماکارون است. این در حالی است که هرچه زرماکارون از مزیت رقابت پذیری بالاتری برخوردار باشد، عملکرد مطلوب تر در زمینه افزایش صادرات و فتح بیشتر بازارهای صادراتی خواهد داشت.