درباره ما

گروه صنعتی و پژوهشی زر با اعتقاد به توان سرزمین خود و به پشتوانه 30 سال سابقه موفق و موثر حضور بنیانگذارش در عرصه‏های تولیدی و صنعتی، زیرساخت خود را در سال 1372 با تأسیس واحد تولیدی آرد فراهم نمود و با راه‏اندازی آن در سال 1377 محکم و استوار کار خود را در صنعت غذا آغاز کرد. در سال1380 هم برای اولین بار در ایران خطوط تولید آرد سِمولینا را راه‏اندازی نمود.در عین حال همزمان با توسعه کارخانه آرد، واحد تولیدی انواع پاستا خود را در سال 1384 راه‏اندازی نمود و توانست با تولید محصولاتی با کیفیت، سهم موثری را در بازارهای داخلی کسب کند. ادامه مطلب...

آخرین اخبار
۱۳۹۴/۵/۲۶ | گروه بندی :
در راستای قرارداد بین شرکت صنعتی زرماکارون با اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران عملیات اجرایی احداث سیلوهای ذخیره سازی غلات بندر نوشهر از روز گذشته آغاز شد.
۱۳۹۴/۵/۱۵ | گروه بندی :
مرتضی سلطانی، رئیس هیأت مدیره گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر در انتخابات انجمن دارندگان نشان استاندارد با رأی قاطع اعضا، به عنوان یکی از اعضای هیأت مدیره انتخاب شد.
۱۳۹۴/۵/۱۱ | گروه بندی :
زرماکارون هم راستا با اجرای مگا پروژۀ فرآوری عمیق غلات خود در استان البرز، احداث سیلوهای ذخیره سازی غلات در منطقۀ ویژۀ اقتصادی نوشهر را آغاز نمود.
۱۳۹۴/۴/۲۴ | گروه بندی :
زرماکارون از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز به عنوان واحد نمونه صنعتی معرفی شد.
۱۳۹۴/۴/۱۴ | گروه بندی :
در دومین همایش بزرگداشت روز جهانی حلال، شرکت زرماکارون به عنوان فعال عرصه صنعت حلال، تندیس این روزجهانی را دریافت کرد.
۱۳۹۴/۲/۲۳ | گروه بندی :
در مراسم بزرگداشت روز معلم و تجلیل از اساتید برتر دانشگاه های علمی کاربردی استان البرز و همچنین تجلیل از پژوهشگران برتر، دکتر رضا افشین پژوه مدیر تحقیق و توسعه گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر به عنوان پژوهشگر برتر سال و استاد نمونه دانشگاه های جامع علمی و کاربردی استان البرز انتخاب شد.
۱۳۹۴/۲/۲۳ | گروه بندی :
هیأت تجاری آلمانی که به منظور آشنایی با واحدهای صنعتی استان و سرمایه گذاری مشترک در بخش صنعت غذا راهی استان البرز شده است، از گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر بازدید به عمل آورد.
۱۳۹۴/۲/۱۹ | گروه بندی :
دانشجویان و اساتید گروه های مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد صفادشت، از گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر بازدید به عمل آوردند.
ارتباط صنعت و دانشگاه
  گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر استخدام می‌کند
روش پخت لازانیای پیش پخت
آشیانه ای
سمولینا
تماس با ما
پیام کوتاه
نسخه فلش وب‌سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به زر ماکارون می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!