امروز يکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵
درباره ما

گروه صنعتی و پژوهشی زر با اعتقاد به توان سرزمین خود و به پشتوانه 30 سال سابقه موفق و موثر حضور بنیانگذارش در عرصه‏ های تولیدی و صنعتی، زیرساخت خود را در سال 1372 با تأسیس واحد تولیدی آرد فراهم نمود و با راه‏ اندازی آن در سال 1377 محکم و استوار کار خود را در صنعت غذا آغاز کرد. در سال 1380 هم برای اولین بار در ایران خطوط تولید آرد سِمولینا را راه‏ اندازی نمود. در عین حال همزمان با توسعه کارخانه آرد، واحد تولیدی انواع پاستا خود را در سال 1384 راه‏ اندازی نمود و توانست با تولید محصولاتی با کیفیت، سهم موثری را در بازارهای داخلی کسب کند. ادامه مطلب...

آخرین اخبار
۱۳۹۵/۳/۱۸ | گروه بندی :
مرتضی سلطانی، تنها دارنده مدال افتخار کشور، با رأی قاطع اعضاء، به عنوان رئیس هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران انتخاب شد.
۱۳۹۵/۳/۴ | گروه بندی :
در هفتمین جشنواره ملی بهره‌وری، جایزه ملی تجربیات موفق برای تجربه مدیریت ابعاد کارتن و سلفون به شرکت صنعتی زرماکارون اهدا شد.
۱۳۹۵/۳/۳ | گروه بندی :
در کنفرانس بین المللی «پارادایم های نوین مدیریت هوشمندی تجاری و سازمانی» تندیس هوش تجاری BI به شرکت صنعتی زرماکارون اعطا شد.
۱۳۹۵/۲/۴ | گروه بندی :
رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای ایران در بازدید از کارخانجات گروه زر ضمن جهادی خواندن فعالیتهای این گروه در حوزۀ صنعت گفت: این پالایشگاه و ظرفیت‌های بالقوه آن برگردن جامعه علمی کشور دین نهاده است و باید در مقابل فعالیت‌های فنی و صنعتی قابل توجهی که در این مجموعه صورت می گیرد حمایت‌های لازم ازطرف جامعه علمی اتفاق بیافتد. در این محفل مشترک صنعت و دانشگاه، که در حضور اساتید انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و مدیران گروه صنعتی و پژوهشی زر انجام شد، دکتر هدایت حسینی ضمن تأکید بر پیشرفت قابل توجه فعالیت‌های هلدینگ زر گفت: آنچه امروز در گروه زر شاهد هستیم حاصل تیم مدیریتی توانمند و جدی است که توانسته است با مدیریتی خلاق و نوآورانه پیشرفتی غیرقابل تصور را برای مجموعه رقم زند.
۱۳۹۵/۱/۲۳ | گروه بندی :
زرماکارون در راستای برنامه‌های حمایتی خود از ورزش سرزمین‌مان، این‌بار چتر حمایت خود را بر سر کوهنورد فاتح قله‌های بالای 8هزار متر دنیا باز کرده است.
۱۳۹۴/۱۲/۲۰ | گروه بندی :
در مراسم بزرگداشت شصت سالگی سازمان اتکا، تندیس همکارتجاری برتر به آرش سلطانی مدیرشرکت صنعتی زرماکارون اعطا شد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ | گروه بندی :
در ادامه موج استقبال اروپاییان برای سرمایه‌گذاری در پالایشگاه غلات زر باردیگر پای ایتالیایی‌ها به هلدینگ زر باز شد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ | گروه بندی :
شرکت صنعتی زرماکارون که نهمین تندیس زرین حمایت از حقوق مصرف کنندگان را در روزملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کرده بود به عنوان پیشگام این حوزه در استان البرز معرفی شد.
نظرسنجي
نظر شما در مورد ماکارونی با آرد سمولینا چیست؟


رای  نتایج
ارتباط صنعت و دانشگاه
  گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر استخدام می‌کند
روش پخت لازانیای پیش پخت
آشیانه ای
سمولینا
تماس با ما
پیام کوتاه
نسخه فلش وب‌سایت

تمامی حقوق این سایت متعلق به زر ماکارون می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!