برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعتی زرماکارون برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۸

مجمع شرکت زر ماکارون دوشنبه ۳/۶/۱۳۹۹ با حضور بیش از ۸۶ درصدی سهامداران کار خود را آغاز کرد ، این مجمع به تقسیم سود ۳۵۶ریالی به ازای هر سهم رضایت داد.
امینی مدیر عامل زر ماکارون در این مجمع، گفت: شرکت زر ماکارون مجموعه ای صادرات محور است و سهم جدی از بازار ماکارونی در اختیار مجموعه قرار دارد. به گفته وی زنجیره تولید و پخش در بهترین شرایط ممکن است.
در این مجمع ۱۰۰ تومان انباشته به ازای هر سهم منظور شد، برای برگزاری مجمع فوق العاده به جهت افزایش سرمایه.
امینی در ادامه مجمع گفت: برنامه افزایش سرمایه دو برابری در دستور کار است و در کوتاه ترین زمان ممکن سرمایه شرکت دو برابر خواهد شد.
مدیر عامل زر ماکارون افزود: از ۱۰۰ تومنی که انباشته می کنیم، بلافاصله کار افزایش سرمایه را بعد از تایید بورس در دستور کار قرار می دهیم.
امینی تاکید کرد: هم طرح توسعه در دستور کار است، هم تنوع محصولات. خطوط جدیدی را برای تولید محصولات متنوع خریداری می کنیم که به تنوع و افزایش تولید دامن می زند.
او ادامه داد: اینجا یک شهر ماکارونی است. زنجیره تولید و پخش عالی است و ما این مهم را جز نقاط قوت کار خود می دانیم.
مشهدی زاده رئیس مجمع نیز با اشاره به اینکه این مجموعه بزرگترین تولید کننده یک سایت تولیدی در جهان است، گفت: تامین مالی سرمایه گذاری از طریق افزایش سرمایه شرکت، و تامین سرمایه در گردش عمدتا از طریق تسهیلات کوتاه مدت از برنامه های آتی ست که به انجام خواهد رسید.
گفتنی است، در اولین مجمع سالانه شرکت زرماکارون بعد از حضور در بورس، صورت های مالی تصویب و مقرر شد ۳۵٫۶ تومان سود برای هر سهم توزیع و افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی اعمال شود.
در این مجمع گزارش عملکرد هیات مدیره و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۹۸ تصویب و مقرر شد، از سود محقق شده ۱۳۵۶ ریالی هر سهم، ۳۵۶ ریال سود نقدی معادل ۲۷ درصد توزیع و مابقی به حساب سود انباشته منظور شده تا در کوتاه ترین زمان ممکن پس از اخذ مجوزهای لازم سرمایه فعلی دو برابر شود.
ایضا، سود سهامداران حقیقی دارای کد سجام از طریق شماره حساب اعلام شده توسط شرکت سپرده‌ گذاری مرکزی از ۱۰ تا ۲۰ شهریور پرداخت می شود.
همچنین سهامداران حقیقی که فاقد کد سجام هستند، از ۳۱ شهریور با مراجعه به شعب سراسری بانک ملت با ارائه اصل و تصویر کارت ملی و اعلام کد سهامداری می‌ توانند نسبت به دریافت سود اقدام کنند و سود صندوق ها و سبد گردان ها از ۱۰ شهریور و سهامداران حقوقی نیز از طریق واریز به حساب بانکی از ۳۱ شهریور پرداخت خواهد شد.