سربه‌هوا شدن در سواحل خزر جایزه دارد

گردشگرانی که نوروز امسال به خطه سرسبز شمال ایران سفر کردند یکی از هیجان‌انگیزترین روزهای عمر خود را به چشم دیدند. حتی برای این کار جایزه هم گرفتند.

تعطیلات نوروز امسال با تماشای اولین پرواز تبلیغاتی در ایران آن­هم در سواحل خزر یکی از هیجان انگیزترین تفریحات بود. پروازی بر فراز دریای خزر، جنگل و شهرهای زیبای شمالی با هواپیما تفریحی که از همه جالب‌تر مسابقه زرماکارون بود که با استقبال بی‌نظیر هم‌وطنان مواجه بود.

کافی است کمی سر به هوا باشی، دوربین موبایلت را مسلح کنی و زیباترین عکس از اهتزاز پرچم #زرماکارون در بلندای آسمان را شکار کنی.

آن دسته از گردشگران که در ایام نوروز اینجا آمدند، آنها که شکارچیان خوب‌تری بودند، سر به هوا شدند، اهتزاز پرچم زرماکارون را دیدند و عکس و فیلم‌های خود را با هشتگ #سر_به_هوا_شو در پیج اینستاگرام خود منتشر کردند.

از آنجا که هیچ صیادی خوبی دست خالی از خزر باز نمی‌گردد، به بهترین‌ها جوایزی اهدا شد. خانم مه‌رو زندی از تهران  که بهترین اثر ارسالی به زرماکارون را داشت علاوه بر اینکه  بهترین خاطره تعطیلات ۹۷ را برای خود و خانواده رقم زد، برنده یک سکه تمام بهار آزادی از سوی این شرکت شد، این یعنی با یک تیر دو نشان.

سربه‌هوا شدن در سواحل خزر جایزه دارد