7 غله

ترکیبات تشکیل دهنده

آرد سمولینا، آرد چاودار، آرد جو، آرد کینوآ، آرد یولاف، آرد برنج، گلوتن، فیبر گندم، آب.

مشخصات محصول پاستا هفت غله

محصول پاستا چند غله دارای حدود 13 درصد پروتئین از منابع آردهای مختلف (از جمله آرد چاودار، آرد جو، آرد کینوآ، آرد یولاف، آرد برنج) با خواص تغذیه‏ای فراوان می‏باشد که می‏تواند موجب تأمین اسیدهای آمینه ضروری مورد نیاز بدن (نظیر لیزین، لوسین، ایزولوسیون، ترئونین و ...) شود. فیبر موجود در این محصول نیز موجب كنترل وزن بدن، احساس سيري زود هنگام، بهبود عملکرد دستگاه گوارش، پیشگیری از افزايش كلسترول خون، جلوگيري از بيماري‌هاي قلبي- عروقی می‏شود. این پاستا دارای طعم و عطر مطبوعی است که حاصل از ترکیب این چند غله با یکدیگر است. پاستا چند غله برای اولین بار در ایران و در شرکت زرماکارون با ویژگی‏های منحصر به فرد تغذیه‏ای فرموله شده است.

ادعای محصول:

  • منبع فیبر
  • دارای پروتئین
  • دارای ویتامین‏های B1 (تیامین) ، B2 (ریبوفلاوین) ، B3 (نیاسین) و B4 (کولین)
  • دارای عناصر معدنی نظیر فسفر، منگنز، روی، منیزیم

وگانو

ترکیبات تشکیل دهنده

آرد سمولینا، امگا 3 گیاهی (اسید آلفا لینولنیک اسید)، پریمیکس (روی، ویتامین B12)، آب.

مشخصات محصول ماکارونی مخصوص گیاهخواران

با توجه به محدودیت‏های موجود در رژیم غذایی گیاهخواران، این ماکارونی علاوه بر تأمین انرژی، مواد مغذی مورد نیازی که امکان دسترسی به آن به راحتی برای افراد گیاهخوار وجود ندارد را امکان پذیر می‏سازد. ماکارونی مخصوص گیاهخواران برای اولین بار در ایران و در شرکت زرماکارون با ویژگی‏های منحصر به فرد تغذیه‏ای فرموله شده است.

مزایای تغذیه‌‏ای

ویتامین B12

ویتامین B12 برای تکثیر سلولی و عملکرد مناسب سیستم عصبی بدن ضروری می‏باشد. منبع این ویتامین عمدتاً فرآورده‏های حاصل از حیوانات گیاهخوار (نظیر گوشت، تخم مرغ، شیر) می‏باشد. بنابراین احتمال کمبود ویتامین B12 در افراد وگان به شدت وجود دارد. کمبود ویتامین B12 موجب اختلال در سیستم عصبی و سیستم ایمنی بدن، کم خونی و غیر طبیعی شدن گلبول‏های قرمز خون می‏شود.

امگا 3 گیاهی

امگا 3 جزء اسیدهای چرب ضروری تقسیم بندی می‏شود به این معنا که علی رغم نقش بیولوژیک مهم خود، بدن انسان قادر به ساخت آن‏ها نیست و باید از طریق غذا وارد بدن شود. در این محصول از امگا 3 گیاهی با منشأ تخم کتان استفاده شده است. امگا 3 ممکن است در سلامت ذهنی، چشم و كاهش بيماري‏هاي قلبي- عروقي تأثیرگذار باشد. خستگی، ریزش مو، ضعف تمرکز، احتمال بروز بیماری‏های قلبی و عروقی از علائم کمبود امگا 3 در بدن می‏باشند.

ماکارونی پروتئینه

ترکیبات تشکیل دهنده

آرد سمولینا، آرد یولاف، کنسانتره پروتئین آب پنیر، ایزوله پروتئینی نخود، فیبر گندم، گلوتن، آب.

مشخصات محصول ماکارونی پروتئینه

محصول ماکارونی پروتئینه دارای حداقل 20 درصد پروتئین از منابع پروتئینی مختلف (کنسانتره پروتئین آب پنیر، ایزوله پروتئین نخود و آرد یولاف) می‏باشد. منابع پروتئینی مورد استفاده در این محصول علاوه بر تأمین اسید آمینه‌‏های ضروری مورد نیاز بدن، دارای سرعت هضم و جذب بالاتری در مقایسه با انواع معمول پروتئین هستند. میزان بالای فیبر در این محصول موجب بهبود وضعیت سیستم گوارش بدن می‌‏شود. محصول پاستا پروتئینه برای اولین بار در ایران در شرکت زرماکارون با ویژگی‌‏های منحصر به فرد تغذیه‌‏ای فرموله شده است.

این محصول برای گروه‏های زیر پیشنهاد می‏شود:

ورزشکاران

افرادی که تمایل به استفاده از رژیم‏های غذایی حاوی پروتئین بالا و کربوهیدرات کمتر دارند.

ادعای محصول

منبع پروتئین و فیبر

کربوهیدرات کمتر