کمپین یکی هستیم

طبق آمارهایی که نهادهای بین المللی ارائه داده اند، تعداد افرادی که در جهان و روزانه بر اثر نبودن غذا از دنیا می‌روند، بیشتر از افرادی است که دچار بیماری کویید ۱۹ می شوند. طبق این آمار در سال ۲۰۲۱ به علت شیوع بیماری کرونا ۲۹۶ ملیون نفر، امکان دسترسی به غذای کافی را نداشته و براثر این مشکل، قادر به ادامه حیات نیستند. با شیوع بیماری کرونا و تعطیل شدن بسیاری از کسب و کارها، شرایط اقتصادی خانواده دچار مشکل شده و تامین نیاز اولیه مانند خوراک، احتیاج به همکاری بیشتر افراد دارد. در ادامه این مقاله یکی از مشارکت های زر ماکارون را برای این حلقه دوستانه شرح خواهیم داد باشد.

در کنار شما یکی هستیم

شیوع بیماری واگیردار کرونا و مشکلات آن، علاوه بر درگیر کردن اقتصاد و سلامت افراد، منجر به افت شرایط زندگی برای سرپرست خانواده و اعضا آن ها شد. بسیاری از افرادی که به صورت روزمزد کار می‌کردند، قادر به انجام فعالیت نبوده و کسب و کار آن ها تعطیل شد. این امر باعث شد تا بسیاری از افراد در کشور ما، از امنیت غذایی بهره‌مند نبوده و از دنیا بروند. متاسفانه آمار افرادی که در کشور ما بر اثر گرسنگی از دنیا می روند بیش از ۱۰۰ نفر بوده و این آمار روزانه در  حال افزایش است.

در این راستا مدیران و کارکنان گروه صنعتی و پژوهشی زر، در ادامه کمپین اثر پروانه، به خیریه یکی هستیم پیوستند تا سهمی کوچک در سهمیه رنگی کردن سفره های خانواده های نیازمند داشته باشند. ما وظیفه خود دانستیم که در کنار هموطنان خود باشیم و سفره آن ها را خالی نگذاریم. حدود ۲۰۰۰ بسته ارزاق برای این خانواده ها در نظر گرفته شد که با همکاری حامیان ارسال آن ها امکان پذیر نبود.

امیدواریم که در هیچ کجای این جهان، هیچ فرد و کودکی بر اثر نبودن نیاز اولیه مانند خوراک از دنیا نرفته و این چرخه در بین سایر افراد نیز ادامه دار باشد. مدیران و کارکنان گروه صنعتی زر، خود را در غم، شادی و امید یکی می‌دانند. ما همه در مقابل شما یکی هستیم.