• پنیر پیتزا

  پنیر پیتزا ۱ بسته کوچک

 • تخم‌مرغ

  تخم‌مرغ ۶ عدد

 • ریحان

  ریحان ۱ دسته

 • فلفل دلمه‌ای

  فلفل‌دلمه‌ای رنگی ۱/۲ پیمانه

 • گوجه‌فرنگی

  گوجه‌فرنگی مربع خرد شده ۲ عدد

 • نخود‌فرنگی

  نخود‌فرنگی ۱ پیمانه

کوکو از غذاهای متنوع و پرطرفدار در همه جای دنیا است که به عنوان غذا و پیش‌غذا می‌توان آن را در برنامه غذایی هفتگی قرار داد.

بعضی از افراد شجاعت کافی برای پخت غذاهای جدید و یا ترکیب بعضی مواد با یکدیگر را ندارند؛ اما آشپزی با زر می‌تواند این نگرش را در افرد تغییر دهد. با دستور تهیه کوکو با استفاده از پاستا فرمی پروانه‌ای با ما همراه باشید.

برای شروع کافی است تا یک بسته از پاستا پروانه ای را در یک قابلمه حاوی آب جوش ریخته و 10 دقیقه به آن اجازه پخت دهید. بعد از پخت، آن را آبکش کنید. این محصول، یکی دیگر از محصولات شرکت زر ماکارون است که به دلیل کیفیت خوب تولید، نیازی به افزودن نمک و روغن در این مرحله ندارد.

در یک ظرف بزرگ، 6 عدد تخم‌مرغ را بشکنید و تا جایی که یک‌دست شود، خوب مخلوط کنید. ریحان، گوجه‌فرنگی و فلفل‌دلمه‌ای را خُرد کرده و به تخم‌مرغ‌ها بی‌افزایید.

سپس بخشی از پنیر پیتزا و کمی فلفل سیاه به ترکیب موجود اضافه و دوباره مواد را با هم مخلوط کنید.

پاستا آبکش‌شده را روی مواد کوکو ریخته و به خوبی با یکدیگر ترکیب کنید.

در یک تابه به مقدار کافی روغن مایع بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید. پس از آن که روغن گرم شد، مواد کوکو را به تابه انتقال دهید و با بقیه پنیر پیتزا، روی آن را بپوشانید.

در تابه را گذاشته و صبر کنید تا کوکو به طور کامل پخته شود. 10 دقیقه برای پخت کامل، کافی است. بعد از آن که پنیر روی کوکو طلایی شد، از روی حرارت بردارید و اجازه دهید تا کمی خنک شود.

کوکو پروانه‌ای آماده است؛ آن را در ظرف مورد نظر قرار دهید و با چند پر ریحان و کمی پودر آویشن آن را تزئین کنید.

از پاستا پروانه ای می‌توانید در طرز تهیه پاستا با سس نخودفرنگی و طرز تهیه پاستا با سس پستو هالوپینو نیز استفاده کنید.

 
کوکوی پروانه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.