طرز تهیه کاپ کیک پاستا متفاوت به همراه مته‌ای سبزیجات زر ماکارون

  • پاستا مته ای سبزیجات 1بسته

    پاستا مته ای سبزیجات ۱بسته

  • ژامبون گوشت یا مرغ ۶ورق

  • پنیر پیتزای رنده شده 2 پیمانه

    پنیر پیتزای رنده شده 2 پیمانه

  • تخم‌مرغ

    تخم‌مرغ ۶ عدد

کاپ کیک‌ها دستور عمل ساده‌ای دارند و در کمترین زمان ممکن آماده می‌شوند. استفاده از پاستا فرمی برای پخت یک کاپ کیک با طعم و مزه متفاوت، رنگ تازه‌ای به سفره‌های شما خواهد داد. پاستا‌های فرمی یکی از محبوب ترین انواع پاستا بوده که مورد علاقه کودکان است. ما در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با استفاده از پاستا مته‌ای سبزیجات زر ماکارون، یک کاپ کیک پاستا به همراه مته‌ای سبزیجات زر ماکارون را آماده کنید.

طرز تهیه کاپ کیک پاستا به همراه مته ای سبزیجات

مرحله اول: 1 بسته مته‌ای سبزیجات زرماکارون را به همراه نمک و یک لیتر آب بپزید و سپس آبکش کنید.

مرحله دوم: یک قالب کاپ کیک یا فنجان‌ کوچک را انتخاب کرده و چرب کنید. می‌توانید از کاغذ روغنی نیز در انتها آن استفاده کنید.

مرحله سوم: پاستا فرمی زرماکارون را به همراه ژامبون‌های خورد شده مخلوط کرده و نمک و فلفل به آن اضافه کنید.

مرحله چهارم: مخلوط پاستا و ژامبون را به قالب اضافه کرده و سپس پنیر پیتزا را اضافه می‌کنیم. در ظرفی جدا، تخم مرغ‌ها را همزده و در آخر روی مواد می‌ریزیم.

مرحله پنجم: می‌توانید در این مرحله مقداری آویشن بر روی مواد بریزید. سپس مواد را داخل فر به مدت 15 دقیقه با 200 درجه فارنهایت قرار دهید.

سس کاپ کیک به همراه پاستا فرمی زر ماکارون

یکی از انواع سس‌هایی که به همراه این کاپ کیک می‌توانید استفاده کنید، سس گوجه فرنگی است. گوجه فرنگی رنده شده را به همراه نمک، فلفل و پودر سیر بر روی حرارت قرار دهید و پس از 5 دقیقه خاموش کنید. می‌توانید از انواع سس کنار این کاپ کیک پاستا سریع و خوشمزه استفاده کنید.

کاپ کیک پاستا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.